вівторок, 11 квітня 2017 р.

ЩАСЛИВА БУДЬ, ЖІНОЧА ДОЛЕ
Напередодні Дня матері, 10 травня, бібліотека-філія № 2 спільно з територіальним центром соціального обслуговування ТЦСО (нсп) «Турбота» (директор Валентина Солодковська) провели для клієнтів та персоналу центру поетичний зорепад «Щаслива будь, жіноча доле».
Захід проведено з метою ознайомити присутніх з історією виникнення свята Матері в світі та в Україні, вшанувати жінок-матерів, оспівати терпіння, мудрість та щирість жінки.
Про історію започаткування свята, про відзначення Дня матері в Україні, про матір як берегиню роду, домашнього вогнища, як символ усього найсвятішого, найдобрішого говорилося у виступах бібліотекарів. Також прозвучали вірші «Весна і мати», «Материнська свята доброта», «Матір Божа, свята і єдина».
Запрошена на захід солістка хору ветеранів «Квітка на камені» Ліма Саніцька виконала жартівливу українську пісню «Ой хотіла мене мати за музику заміж дати».
А місцева поетеса, композитор, член Національної музичної спілки України Жанна Мадич подарувала присутнім власну поезію про матір «Рідна мама –  ніжність, ласка», а також виконала пісні «Оплески жінці», «Бурштинове намисто»,  «Друзі мої».
Захід пройшов у теплій, невимушеній атмосфері.   

Немає коментарів:

Дописати коментар