середу, 22 березня 2017 р.

ВСЕ, ЩО ДУША ДОВІРИЛА СЛОВАМ

   

    Щороку 21 березня відзначається Всесвітній день поезії.
    Поезія – це голос людської душі, вона здатна знаходити відгук у душах інших людей, хвилювати і надихати.
   22 березня до цього свята з метою виховання у молоді любові до поезії та до літератури, ознайомлення з творчістю місцевих майстрів поетичного слова для студентів податкового коледжу бібліотека-філія № 2 організовала зустріч з місцевими поетесами, членами поетичного клубу «Ліра»  Тетяною Дорошенко та Людмилою Дрезналь.
    У вступному слові бібліотекар зробила екскурс в історію походження свята.
Запрошені на захід розповіли про те, як до кожного із них приходить натхнення творити поезію, що у кожного із них є своя муза, що їх надихає. 
    Молодь мала змогу ознайомитись з творчістю місцевих поетів, прозвучали вірші «Україні», «Щире слово», «Мальви» Людмили Дрезналь та «Присвята», «Україно, ти дивна країна», «Вигнанці із раю», «Вічне місто» Тетяни Дорошенко, сповнені любов’ю до рідного міста, до України, до матері. 
       Присутні поринули у світ прекрасної чарівної поезії, яка хвилювала, надихала на насолоду, плекала високі почуття, збагачувала духовно.
      Доповненням заходу став перегляд  слайд-презентації «Поезія – прекрасна мудрість». Крім того, кожен мав можливість переглянути літературу книжкової виставки «Грані тисячоліть на струнах», на якій представлені збірки творів українських та місцевих поетів.
      Насамкінець, поетеси закликати студентів плекати поетичне слово правди і величі, слово могутнє і ліричне, виношене і виплекане із самого життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар