середу, 10 липня 2019 р.

КНИЖКОВА ТОРБИНА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ


      9 липня для клієнтів ТЦСО (нсп) «Турбота» та студентів університету третього віку бібліотека-філія № 2 провела огляд літератури  «Книжкова торбина для всієї родини».
      Захід проведено з метою популяризації літератури у бібліотеці, підвищення інтересу до ролі книги в суспільному та культурному житті, надання допомоги щодо вибору книги та її пошуку в бібліотеці.
     Присутнім були представлені яскраві нові видання популярних українських письменників кінця XX –  початку XXI століття, вичерпні довідки про творчість сучасних українських письменників дали можливість присутнім ознайомитись з творчістю Володимира Лиса, Юрія Винничука, Романа Іванничука, Ірен Роздобудько, Мирослава Дочинця, Ніни Фіалко, Світлани Талан, також була представлена література для дітей, юнацтва та періодичні видання.
      Присутні малиможливість записатись до бібліотеки.
     Захід зацікавить   не одну родину та допоможе зрозуміти і пізнати красу рідного слова. Також бібліотекар запросила учасників заходу та їхні родини до бібліотеки зі сподіванням, що кожен  знайдете для себе книгу до душі!

Немає коментарів:

Дописати коментар