понеділок, 10 грудня 2018 р.

НЕХАЙ ПАНУЄ НА ЗЕМЛІ ЗАКОН, ДОБРО І СПРАВЕДЛИВІСТЬ     В рамках Тижня права в Україні та до Дня прав людини 10 грудня для студентів коледжу ПДАТУ бібліотека-філія № 2 провела урок правових знань «Нехай панує на землі Закон, добро і справедливість ».
   Мета заходу  розповісти студентам  про їхні права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією про права дитини, навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати правову свідомість та громадянську позицію.
 Запрошена на захід начальник відділу просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Анна Кимаківська ознайомила присутніх з поняттям правової культури особистості та її структурою, з основними законами, які захищають права підлітків, з відповідальністю молоді за статтями чинного законодавства України.
  Захід доповнив перегляд слайд-презентації «Мої права-моє життя», який дав молоді більш повну уяву про нормативно-правове поле, що визначає права, свободи та обов’язки молоді в Україні.
   Для учасників заходу  проведена вікторина «Закон і право для всіх єдині».
   Насамкінець, присутнім представлена постійно діюча виставка «Перехрестя мудрого закону».

Немає коментарів:

Дописати коментар