вівторок, 27 червня 2017 р.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ


       На вшанування 21-ї річниці прийняття Конституції України 27 червня бібліотека-філія №2 провела для своїх користувачів День інформації «Конституція України: історія та сьогодення».
       Впродовж дня користувачам було представлено книжкову вітрину «З Україною в серці», де представлено нову літературу про Україну, про її історичне минуле, про Конституцію як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
    Під час години спілкування «Український шлях до Конституції» бібліотекар розповіла присутнім про конституційно-державні акти України з найдавніших часів до сьогодення.
    Продовженням заходу став перегляд слайд-презентації «Основа життя – наш закон основний», який дав присутнім більш повне уявлення про конституційні традиції України, про структуру Конституції України та її основні засади, про значення прийняття Конституції, яка закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність.
    На завершення заходу присутнім було представлено перегляд літератури книжкової виставки «Конституція України – основний закон держави».    

Немає коментарів:

Дописати коментар